środa, 13 kwietnia 2016

aztec poncho

Poncza wiodą swój prym już od kilku, dobrych sezonów. Tego typu okrycie wierzchnie świetnie sprawdza się o każdej porze roku, uwierzcie! Jesienią taki "koc" w połączeniu z kurtką, ochroni Nas przed przeszywającym wiatrem, a w letnie wieczory otuli Nas, dajmy na to, siedząc przy ognisku. Mamy, owych ciepłych narzutek z powodzeniem mogą szukać praktycznie w każdej sieciówce. Mogą, mogą szukać ale tylko dla siebie. No bo jeżeli chodzi o poncza w wersji mini, to okryć wierzchnich tego typu jest jak na lekarstwo. A jak już są, to albo odstraszają swą ceną albo są po prostu niezbyt urokliwe, o!
Zważając na powyższy fakt oraz na to, iż moja Mama jest ogromną fanką poncz, to postanowiła 'wymodzić' mi sama, samiusieńka właśnie taką narzutkę. Do pracy na tym "projektem' wystarczyły jej chęci i poświęcenie: dzianinowego szala z targu i odrobiny czasu.
Zobaczcie, cóż udało jej się 'stworzyć'! (-;
I jak? Chyba całkiem nieźle prezentuje się owy maminy uszytek, prawda? (-;
TUTAJ i TUTAJ znajdziecie inne outfity z udziałem ponczo dla małych dziewczynek, a TUTAJ coś dla większych dam.

P.S. Ruszyła kolejna wyprzedaż blankowych ubranek. Wiosennych i letnich perełek szukajcie na stronie internetowego secondhandu www.ootdstore.pl, którego właścicielką jest Nasza serdeczna koleżanka Sylwia. Mamy nadzieję, że hulankowi fani staną się również fanami tegóż to sklepu, albowiem Ootdstore w swojej ofercie ma nie tylko towar z drugiej ręki, ale także ubrania typu outlet znanych i lubianych marek, o!

opaska - melmel
szalik - Carrefour
ponczo - handmade
pasek - outlet
bluzka - next
spódnica - H&M
rajstopy - Pepco
buty - H&M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.